dewalt_dpn90c_xj
dewalt_dpn90c_xj
dewalt_dpn90c_xj
dewalt_dpn90c_xj
DEWALT DPN90C-XJ rolspijkertacker schuin 90mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • Rolspijkertacker schuin 90mm [DNF]
Kenmerken
  • Krachtige rolspijker tacker ontwikkeld om geringde nagels tot 90mm te bevestigen in hard hout
  • Sequentiële trekker zorgt voor een nauwkeurige plaatsing van het nagelapparaat
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. lengte nagel: 50 mm
  • Max. lengte nagel: 90 mm
  • Max. werkdruk: 8,3 bar
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951001
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DPN90C-XJ
Min. lengte nagel
50 mm
Max. lengte nagel
90 mm
Max. werkdruk
8,3 bar